regały sklepowe

Serwis sprzętu

Mam sześćdziesiąt trzy lata. Pracuję dodatkowo jako złota rączka. Naprawiam różne sprzęty. Nie jestem zatrudniony nigdzie na stałe. Ogłaszam się w gazecie, roznoszę ulotki i dzwonią do mnie klienci gdy potrzebują pomocy przy naprawie pralek, lodówek czy suszarek.

Zająłem się renowacją regałów

regały sklepoweOstatnio zadzwoniła do mnie pani z dużej galerii handlowej. Firma ta przeprowadzała remont i chciała się dowiedzieć czy zajmuję się renowacją regałów. Niektóre z nich wymagały naprawy. Firma nie miała żadnej gwarancji i szukała dodatkowego pracownika na czas remont. Oczywiście podpytałem się o wszystkie formalności i zdecydowałem się podjąć zlecenie. Jak się okazało na miejscu regały sklepowe używane były już dwadzieścia lat. Niektóre z ich wyglądał nieciekawie. Używane wyposażenie sklepów gdy się o nie nie dba niestety nie prezentuje się ładnie. Te regały były zaniedbane i musiałem poświecić sporo czasu aby wyglądały elegancjo. Stojaki metalowe, które znajdowały się w sklepie były w dobrym stanie. Nie wymagały mojej pracy. Obok firmy, w której pracowałem był sklep zoologiczny. Wyposażenie sklepów zoologicznych było na wysokim poziomie. Sklep był nowy i wyglądał bardzo nowocześnie. Podobno aranżacje sklepów w całej galerii przeprowadzał znany dekorator. W galerii handlowej było bardzo dużo sklepów i każdy sklep się remontował. Za dwa tygodnie miało być wielkie otwarcie z dużymi promocjami i rabatami. Regały sklepowe używane prezentowały się super dzięki mojej pracy. Do otwarcia został tydzień. Pracownicy zajmowali się rozkładanie i układaniem towaru na półkach.

Na otwarcie galerii zabrałem żonę. Pokazałem używane wyposażenie sklepów, którymi się zajmowałem. Byłem dumny że mogłem żonie pokazać moją dodatkową pracę. Żona była zadowolona z efektu.

Czytaj więcej na: http://ktd.com.pl