moda włoska sklep internetowy

Siostra i moda włoska

Moja siostra wybierała się na wesele do koleżanki. Obiecałam jej, że pomogą ją przygotować do tego wydarzenia. Siostra bowiem nigdy nie interesowała się ani modą ani wizażem. Tak naprawdę była bardzo ładną dziewczyną tylko nie potrafiła tej swojej urody w żadne sposób podkreślić.

Zamówienie w sklepie internetowym z modą włoską

moda włoska sklep internetowyNa co dzień chodziła w jeansach, które już od dawna nie były modne i jakiś rozciągniętych bluzkach. Włosy były ściągnięte w kucyk. Wyglądała naprawdę bardzo przeciętnie. Jednak ja wiedziałam, że gdyby ją inaczej ubrać i pomalować była by naprawdę super dziewczyną, za która niejeden chłopak by się odwrócił. Zamówiła sukienkę przez moda włoska tani sklep internetowy i czekałyśmy kiedy przyjdzie przesyłka. Zdziwiło mnie to, że kupiła coś bez przymierzania. Bałam się tego jak sukienka może wyglądać. Jednak zdziwiłam się bardzo. Okazało się, że siostra zamówiła włoskie sukienki w przepięknych kolorach. Jednym słowem były to włoskie ubrania damskie wysokiej jakości. Do sukienek zamówiła coccinelle torebki pasujące kolorami do sukienek. W sumie ta luksusowa odzież damska nie była aż tak droga jak początkowo mogło mi się to wydawać. Gdy siostra przymierzyła pierwszą sukienkę aż łza zakręciła mi się w oku. Wyglądała pięknie praktycznie jak jakaś królewna. W sumie byłam na nią zła, że jest tak ładną dziewczyną a tak skutecznie ukrywa to przed całym światem. Stwierdziłam, że trzeba siostrę jeszcze jakoś pięknie uczesać. Miała długie włosy i mogła je w sumie w końcu rozpuścić by wyglądać jeszcze bardziej kobieco. Zrobiłam siostrze jeszcze makijaż.

Podkreśliłam delikatnie po prostu oczy i usta i kości policzkowe różem. Stwierdziłam, że gdy koleżanka zobaczy ją na weselu to przecież jej nie pozna. Tak mało wystarczyło mojej siostrze by wyglądała pięknie. Podobno wszyscy na weselu byli nią oczarowani.