Sklep internetowy z dekoracjami do domu

Jakiś czas temu stwierdziłam, że powinnam zmienić wystrój mojego pokoju. Od blisko dziesięciu lat wygląda już tak samo i znudziło mnie to, poza tym przydałoby się odmalować ściany. To dobry pretekst do tego, by przy okazji zmienić trochę cały jego wystrój.

I zauważyłam coś ciekawego

dekoracja do domuOdkryłam ostatnio coś wspaniałego, a mianowicie – sklep internetowy oferujący dekoracje do domu , który dodatkowo wyróżnia się mnóstwem ciekawych promocji. Znalazłam w nim śliczne pudełka ozdobne z delikatnymi ozdobami, które oczami wyobraźni już ustawiałam w swoim pokoju. Zainteresowały mnie też lampy w stylu prowansalskim, ale po przemyśleniu tej kwestii stwierdziłam, że nie będzie mnie stać na wymianę każdego elementu w moim pokoju, więc mój stary żyrandol musi pozostać na miejscu. Bardziej skupiłam się na tym, aby skompletować do swojego pokoju piękne, jasne meble Shabby Chic, do których mam słabość od momentu, kiedy je pierwszy raz zobaczyłam. Wydają się tak delikatne i pełne swoistego uroku! Wybrałam dla siebie meble w kolorze białym, a dokładniej jeden wysoki regał, toaletkę, dwa lustra dekoracyjne, pięknie zdobione krzesło oraz szafę. Postanowiłam zostawić moje stare łóżko, ponieważ i tak pasowało do nowego wystroju – być może tylko zaopatrzę się w jakąś nową pościel, która będzie kontrastowała z bielą dominującą w moim pokoju. Miałam już w głowie mniej więcej cały plan tego, jak będzie wyglądał pokój. Wysłałam swojego brata do sklepu po kilka puszek farby oraz przybory do malowania – umówiliśmy się, że pomoże mi odmalować pokój za to, że będę u niego sprzątać przez następny miesiąc.

Właściwie lubię sprzątać, więc nie robi mi to zbytnio różnicy, a jego pomoc mi się z pewnością przyda. Dodatkowo zaniosłam mój dywanik do czyszczenia, aby go odświeżyć. Muszę zadbać przecież o każdy szczegół odnowionego pokoju.

Czytaj więcej na: http://bibelots.pl