Sklep internetowy z wagami cas

Rozpoczynanie własnego biznesu zawsze jest trudne. Z jednej strony ma się świadomość, że minie trochę czasu zanim nasza działalność zacznie przynosić jakiekolwiek zyski. Z drugiej strony każdy liczy, że w jakiś magiczny sposób uda się zacząć zarabiać od samego początku.

Pamiętam jak sam założyłem sklep internetowy by zarabiać na wagach cas

wagi sklepowe casKażdy mi to powtarzał, a ja wszystkim mówiłem, że o tym wiem. Nie sprzedam niczego przez pierwszy miesiąc, ale nie powinienem się tym martwić. W drugim dopiero zacznie się ruch na mojej stronie, a dopiero podczas trzeciego lub czwartego miesiąca zacznę widzieć realne zyski z działalności. Prawda jest jednak taka, że gdzieś w głębi mnie żyło dziecko, które liczyło na to, że zacznę zarabiać już od pierwszych dni. Wiedziałem, że w kraju jest spory popyt na wagi sklepowe cas, ale nie zmieniało to faktu, że mój sklep był zbyt mało znany. Każdy kolejny tydzień bez sprzedanych wag był dla mnie coraz większym koszmarem. Na szczęście w końcu udało się to przełamać – do końca życia zapamiętam dzień, w którym udało mi się sprzedać pierwszą wagę. Później poszło już z górki – zamówienia leciały ciągiem i nie bardzo miałem nawet kiedy robić sobie przerwy. Wiedziałem wtedy, że warto było się pomęczyć i zaryzykować. Gdy rozkręciłem biznes musiałem przyznać, że w żadnej firmie na etacie nie zarobiłbym takich pieniędzy, jakie miałem tutaj sprzedając wagi. To był strzał w dziesiątkę – na tamten moment była to najlepsza możliwa inwestycja. Dziś również nie potrafię wyobrazić sobie jakiegokolwiek lepszego sposobu na zainwestowanie pieniędzy.

Mój sklep internetowy działa do dziś, choć prawda jest taka, że nie jest to już tak dochodowe. Oczywiście nadal mógłbym spokojnie żyć tylko i wyłącznie z handlu wagami, ale coraz częściej zastanawiam się nad wejściem w handel zupełnie innymi produktami.