woodlike.com.pl

Spersonalizowana fototapeta na zamówienie z własnych zdjęć

Jak wprowadzić niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu? Oczywiście aranżując je z wykorzystaniem całkowicie indywidualnych i prywatnych motywów. Mogą być nimi ulubione akcenty kolorystyczne, pamiątki rodzinne czy drobiazgi zakupione podczas podróży. Do przedmiotów najchętniej wykorzystywanych do tego celu należą jednak zdjęcia, które nie tylko upamiętniają wybrane chwile, lecz także przedstawiają je w jedyny i niepowtarzalny  sposób.

Własne zdjęcie w formie fototapety na zamówienie

fototapety na zamówienie z własnego zdjęciaDzięki nowoczesnym technologiom możemy otaczać się ulubionymi zdjęciami i personalizować nasze wnętrza już nie tylko za pomocą kolorowych galerii. Obecnie zdjęcie wychodzi poza obrazkowe ramy i może pojawić się na naszej ścianie w formie tzw. fototapety. Do zrealizowania ciekawego i indywidualnego projektu potrzeba jedynie fotografii o odpowiedniej rozdzielczości oraz dokładnej znajomości wymiarów przestrzeni, którą chcemy zagospodarować. Fototapety na zamówienie z własnego zdjęcia są wykonywane przez specjalizujące się w tym przedsiębiorstwa, które również chętnie doradzą przy wyborze parametrów zdjęcia czy sposobie jego prezentacji. Fachowcy podpowiedzą odnośnie do wyboru odpowiedniego rodzaju wydruku lub kolorystycznej kompozycji – ostatecznie jednak efekt widoczny na ścianie będzie wynikiem naszego indywidualnego projektu, który, zgodnie z zamierzeniem twórców innowacyjnych tapet, umożliwi stworzenie wyjątkowego, niepowtarzalnego i spersonalizowanego wystroju pomieszczeń.

Zdjęcia robimy po to, by utrwalać najpiękniejsze i najbardziej wyjątkowe chwile. Tym lepiej, gdy zostaną one powiększone do rozmiarów całej ściany. Fototapeta wykonana na podstawie własnej fotografii nie tylko zaspokoi nawet najbardziej zróżnicowane wymagania estetyczne, lecz także wprowadzi do mieszkań niepowtarzalny i bardzo indywidualny klimat.

Scroll to Top