Sprzedaż czarnych nitrylowych rękawic

 

Jak powszechnie wiadomo najczęstszym źródłem szerzenia zakażeń szpitalnych są ręce personelu medycznego. To za ich sprawą niebezpieczne bakterie przenoszone są z jednego pacjenta na drugiego. Aby przeciwdziałać temu groźnemu procederowi należy przestrzegać zasad aseptyki i antyseptyki oraz stosować środki ochronne. Czarne rękawice nitrylowe są właśnie takimi środkami.

Atuty rękawicy czarnej nitrylowej

rękawice nitrylowe czarnePonad pięćdziesiąt procent społeczeństwa boryka się z problemami związanymi z alergią. Dotyczy to również personelu medycznego, czyli lekarzy, pielęgniarek, laborantów oraz rehabilitantów. Rękawice nitrylowe czarne zostały stworzone między innymi dla tego grona osób. Są przede wszystkim hipoalergiczne. Nie zawierają lateksu, który jest z najczęstszym źródłem alergii. Są wykonane z najlepszej jakość materiałów, które cechuje duża odporność tychże produktów na czynniki mechaniczne oraz chemiczne. Dzięki temu coraz więcej osób wybiera właśnie ten produkt. Ponadto cena rękawic nitrylowych zbliżona jest do ceny rękawic lateksowych, które często wywołują alergię oraz są gorszej jakości. Poza właściwościami fizycznymi rękawice nitrylowe spełniają rolę środków ochronnych. Zabezpieczają przed przenoszeniem drobnoustrojów chorobotwórczych. Chronią zarówno użytkowników, którzy się nimi posługują oraz osoby, które są odbiorcami świadczeń z zakresu medycyny czy też kosmetologii. Są to produkty jednorazowe o doskonałej jakości.

Jak powszechnie wiadomo czarne rękawice nitrylowe zyskują coraz większa liczbę nabywców. Kusi przede wszystkim atrakcyjna cena, która jest zbliżona do powszechnie dostępnych rękawic o gorszej jakości. Rękawice nitrylowe są wytrzymałe, bardzo odporne na czynniki mechaniczne i chemiczne. Wykonane są z syntetycznego kauczuku.