Statuetki z mosiądzu jako nagrody na zawody sportowe

Organizuje zawody sportowe dla dzieci w moim mieście i mam problem bo nie wiem, gdzie i jakie mogę kupić nagrody. Na szczęście jakieś zabawki się znajdą, ale tu trzeba czegoś poważnego, naszą imprezę współfinansuje unia europejska.

Statuetki z mosiądzu  dla zwycięzców

statuetki z mosiądzuCały stadion w Białymstoku ma tablice unijne wywieszone, ale to nie wszystko. Muszę zamówić doskonałe balustrady, które zapewnią bezpieczeństwo nie tylko zawodnikom, ale też kibicom. Wiem, że takie balustrady można spokojnie nabyć w Białymstoku. W porządku balustrady mogę ogarnąć, ale to nadal nie są odpowiednie nagrody dla dzieci. Zamówiłem też ogrodzenia, zupełnie nowe świeże, całkiem nowoczesne. Ogrodzenia też zamówiłem z firmy z Białegostoku, ale przecież to nie są dobre nagrody. Może zamówię jakieś okolicznościowe statuetki z mosiądzu, zamówię jakieś takie, które będą symbolizowały poszczególne dyscypliny. Statuetki z mosiądzu dla każdego dziecka, który będzie uczestniczył w zawodach. Nie muszą być duże te statuetki z mosiądzu, po prostu będą przedstawiały sprinterów, długodystansowców, skoczków wzwyż, w dal i tak dalej. Myślę że to dobry kierunek moich planów. Znam inną firmę w Białegostoku, która wykonuje dekoracje miedziane do wnętrz, co prawda są to jakieś klamki, wykończenia, karnisze i tym podobne. Może jednak poproszę tę firmę i zamiast zamawiać dekoracje miedziane do wnętrz zamówię statuetki z mosiądzu. To się na pewno spodoba młodym zawodnikom. Tak, ta firma na pewno sprosta moim oczekiwaniom, mam jeszcze trochę czasu. Zamówię te statuetki z mosiądzu i będzie to naprawdę fantastyczna nagroda.

Białystok zasłynie z tego, że statuetki z mosiądzu będzie rozdawał swoim młodym sportowcom. Tak właśnie planuję zrobić, a z drugiej strony to firma będzie się mogła wypromować, zyska na tym.

Więcej o tym na stronie artforma.com.pl