projektowanie

Strona internetowa dla projektowania wnętrz

Moja siostra Kaśka założyła firmę. Działa na rynku od miesiąca. Zainwestowała w lokal i reklamę. Ma już kilku klientów na swoim koncie. Wykonywała już kilkanaście zleceń ale chciałaby się bardziej rozwijać. Chciałaby trafić do większej ilości potencjalnych klientów.

Projektowanie wnętrz – ważna promocja i strona internetowa

projektowanie

Nasze miasto Szczecin jest spore i jest zapotrzebowanie na usługi przy dekorowaniu wnętrz. Moja siostra z zawodu to architekt wnętrz. Uczyła się pięć lat na studiach dziennych w miejscowości Szczecin. Jest profesjonalna i ma podejście do klientów. Lubi kontakt z ludźmi, często bierze także udział w różnych pracach dodatkowych niepłatnych jako wolontariusz. Ja jestem informatykiem i chciałbym pomóc mojej starszej siostrze, która nie zna się na projektowaniu stron. Aranżacja wnętrz to jej pasja. Jeśli chodzi o programy komputerowe to tego typu działań to jak najbardziej wszystko ma w małym palcu ale nie zna się na projektowaniu stron. Postanowiłem jej w tym pomóc. Dzięki stronie internetowej jej firma będzie mogła dotrzeć do klientów. Każdy będzie mógł sprawdzić czym siostra się zajmuje. Gdzie, pod jakim adresem można ją spotkać i skorzystać z jej usług. W jakich godzinach architekt wnętrz przyjmuje klientów. Fachowe projektowanie wnętrz w Szczecinie  jest bardzo poszukiwaną usługą w miejscowości Szczecin. Trzeba tylko siostrze pomóc się przebić. Nikt nie obiecywał, ze początki są łatwe. Siostra się z tym liczyła. Jest twarda i ja wiem, że sobie poradzi ze wszystkim. Ja jako informatyk pracuję już pięć lat i dla mnie przygotowanie takiej strony to bułka z masłem.

Siostra przekazała mi jakie informacje maja się znaleźć. Zamieszczę dodatkowo certyfikaty, które zdobyła za projektowanie wnętrze. Mam nadzieje, że ta strona przyniesie jej szczęście i będzie bardzo znana w naszym mieście.