architekt wnętrz

Studiuję projektowanie wnętrz bo chcę być architektem

Mój dziadek przekazał mi swoje mieszkanie. Sam przeprowadził się do moich rodziców. Mieszkamy w domy poza miastem. Trójmiasto to piękny region. W miastach jest sporo turystów dlatego rodzice dziesięć lat temu postanowili się wyprowadzić.

Architekt wnętrz i potencjał mieszkania

architekt wnętrz Mieszkanie w którym mieszkaliśmy ostatecznie udało się rodzicom sprzedać. Mieszkanie nie było nowoczesne ale było bardzo duże. Na początku nie cieszyło się zainteresowaniem. Biuro nieruchomości skorzystało z pomocy specjalisty. Home staging dopiero wówczas wchodził na rynek. Specjaliści powoli zaczynali się pojawiać i zaczynali świadczyć takie usługi. Projektant wnętrz pokazał potencjał naszego mieszkania. Pokazał jak można jest zaprojektować. Architekt wnętrz pokazał potencjał naszego mieszkania. Projekt wnętrza przygotowany przez architekta został umieszczony na stronie biura nieruchomości i wówczas w krótkim czasie i nawet za wysoką kwotę udało się rodzicom sprzedać mieszkanie. Ja obecnie mieszkam razem z rodzicami w domu z ogrodem. Dzięki dziadkowi będę miała możliwość aby przeprowadzić się do centrum. Będę miała bliżej na uczelnie. Studiuję w miejscowości Gdańsk na uczelni, która ma bardzo dobre opinie w całym kraju. Uczelnia zapewnia nam ciekawe wykłady i ćwiczenia. Mamy najlepszą kadrę. Profesorowie są najlepsi w swoich dziedzinach. Mój tata jest kierownikiem budowy a ja postanowiłam zostać architektem. Rodzice bardzo się cieszą z mojego wyboru. Projektowanie wnętrz zawsze było moja pasą. Jak zobaczyłam jak nasze stare mieszkanie zostało zaprojektowane od tamtego czasu wiedziałam, że chcę się tym zająć na poważnie.

Wiedziałam, że projektowanie wnętrz wymaga sporo nauki. Jestem gotowa się poświęcić żeby realizować marzenia. W poniedziałek przeprowadzam się do mieszkania dziadka.

Więcej na www.mgprojekty.com