Szpachla do betonu i zastępstwo za koleżankę

Pracuję w firmie budowlanej. Firma ma dobra lokalizację. Przed siedzibą jest parking. Mamy dobre opinie w internecie i wielu klientów chwali nasze usługi. Ja w firmie pracuje od czterech lat i zajmuje się zamawianiem materiałów i sprzętów dla pracowników budowlanych. Czasem także pomagam w recepcji jeśli Patrycji nie ma.

Szpachla do betonu od producenta zagranicznego

szpachla do betonuDzisiaj właśnie musiała wyjść wcześniej bo jej córka ma przedstawienie w przedszkolu z okazji dnia mamy. Ja nie mam dzieci ale nie wyobrażam sobie żeby coś takiego przegapić. Patrycja obsługuje wszystkich klientów którzy przychodzą i dzwonią do naszej firmy. Moje obowiązki już wykonałam więc usiadłam sobie w recepcji i przeglądałam stronę internetową naszej firmy. W tym czasie przyszedł klient, który potrzebował pomocy z swojej firmie. Chciał zatrudnić specjalistów z naszej firmy do hydrofobizacji. Hydrofobizacja betonu powinna być wykonywana przez najlepszych specjalistów i takich właśnie pracowników nasza firma klientom gwarantuje. Nasze usługi są doceniane przez klientów. Wiele osób nas poleca. Nawet na stronie internetowej mamy pozytywne opinie. Czytałam, ze renowacja betonu przeprowadzona przez nas jest na wysokim poziomie. Wiele osób chwaliło tez impregnację. Impregnacja betonu jest przeprowadzana przez nas od początku działalności firmy. Do moich obowiązków należy zamówienie prawidłowych materiałów. Dzisiaj kurier przywiózł mi narzędzia do szpachlowania, które zamówiłam od lokalnego producenta. Tania szpachla do betonu przyjechała wczoraj od producenta zagranicznego.

Zaprowadziłam klienta do Krzyśka on jest odpowiedzialny za szpachlowanie sufitu a także hydrofobizacje. Krzysiek zna terminy. ma cały kalendarz swoich pracowników. Jestem pewna że klient będzie zadowolony z naszych materiałów i pracowników.