grzejniki

Szukam pracy i chcę montować grzejniki

Mam dwadzieścia lat i szukam pracy. Do tej pory zajmowałem się montażem grzejników. Taka pracy mi odpowiada. To jest dobra fucha a dodatkowo bardzo lubię się tym zajmować. Wysłałem moje dokumenty do firmy w miejscowości Warszawa, która poszukiwała takiego specjalisty.

Różne oblicza grzejników

grzejnikiPani odezwała się na drugi dzień i zaprosiła mnie na rozmowę. Sklep hydrauliczny poza sprzedażą grzejników swoim klientom oferuje ich montaż. Montaż grzejników miałby należeć do moich obowiązków. Sklep hydrauliczny zamawia grzejniki od hurtowni. Hurtownia hydrauliczna sprowadza grzejniki od zagranicznego producenta. Grzejniki są tanie i bardzo dobrej jakości. Powiedziałem pani,l że umiem montować grzejniki kanałowe. Znam się na tym i chętnie nadal będę się rozwijał. Montaż staram się robić jak najdokładniej bo zadowolenie klienta jest dla mnie najważniejsze. Dodatkowo cenię sobie dokładne wykonanie usługi ponieważ jestem profesjonalistą. Firma także sprzedaje grzejniki dekoracyjne. Z tego co pani mówiła to jest nowość na rynku. Zajmują się nimi dopiero od miesiąca. Ja niestety jeszcze nie miałem takiej możliwości. Pani powiedziała, że na początku pracowałbym z Gabrielem i on mi to wszystko pokaże. Grzejniki dekoracyjne cieszą się sporym zainteresowaniem za granica i u nas powoli pyta się o nie coraz więcej zamożnych klientów. Pani przedstawiła warunki zatrudnienia. Wszystko mi odpowiadało. Chyba najbardziej wolne weekendy.

Grzejniki to moja pasja i mam nadzieję, ze dostanę szansę w tej firmie. Pani ma do mnie zadzwonić do końca tygodnia. Pani zadzwoniła w piątek po dwunastej. W poniedziałek zaczynam. Na początku będę pracował z Michałem. Gabriel okazał się być w moim wieku i wszystko na spokojnie mi tłumaczy. Lubię z nim współpracować jest konkretny i miły.

Więcej o grzejnikach można znaleźć na: instalpiast.pl