zakupy

Targi z zasłonami dekoracyjnymi

Mam na imię Monika. Mam trzydzieści sześć lat. Mam dwójkę dzieci i psa. Mój mąż jest przedstawicielem handlowym. Bardzo lubi swoją prace. Moim zdaniem jego praca jest bardzo nietresująca ale ja nie mogłabym jej wykonywać. Ja nie jestem taka śmiała jak mój mąż Arkadiusz.

Czy zasłony dekoracyjne łatwo się sprzedaje?

zakupy

Mąż jest zatrudniony w firmie, która produkuje tapety a także firany i zasłony. Mąż jeździ po sklepach, hurtowniach lub klientach indywidualnych i sprzedaje najlepsze towary. Producent przykłada dużą uwagę do wysokiej jakości materiałów, które wykorzystuje do tworzenia zasłon lub tapet. Tapety są polecane przez fachowców. Tapety są także opisywane w różnych gazetach branżowych. Tapety łatwo się przyklejają do ścian i pracownicy nie mają z nimi żadnego problemu. Sklep z tapetami w naszej okolicy zamówił od męża bardzo dużo towaru. Akurat wchodziły do oferty nowe wzory i sklep z tapetami postanowił je zamówić. Sklep ma wielu klientów i zawdzięcza to poniekąd mojemu mężowi. Współpracują razem od wielu lat i sklep zdaje sobie sprawę, ze gdyby nie towar wysokiej jakości klienci tak chętnie by tapet nie kupowali. Tak samo jest jeżeli chodzi o tkaniny, z których są tworzone zasłony dekoracyjne w Bydgoszczy. Mąż często jest chwalony przez swoich odbiorów. Po pierwsze oferuje im niskie ceny. Natomiast jakość wykonania produktów jest bardzo wysoka. Mąż przedwczoraj pojechał do miejscowości Bydgoszcz. Tam są organizowane targi dekoracyjne. Dekoracja okien i ścian jest tam prezentowana przez rożne firmy.

Męża firma także ma swoje stoisko i mąż razem z ekipa z pracy został tam oddelegowany żeby zareklamować towary, które firma produkuje. Mąż jest bardzo zadowolony z targów. Powiedział, że miał możliwość zaobserwowania nowych trendów. Zrobił zdjęci pokaże mi wszystkie jak wróci do domu.