Uczę się explainer video

 

Szef sam zdecydował, że wyśle mnie na szkolenie. Wprowadziliśmy w firmie nowe narzędzie, które pomaga w wyjaśnianiu funkcjonowania oprogramowania. Zostałem wytypowany, ponieważ okazało się, że mam najlepsze predyspozycje.

Szkolenie z video explainer bardzo mi się przydało

explainer videoZamierzamy przedstawiać różne firmy szerokiemu gronu odbiorców oraz potencjalnych partnerów. Do tego potrzebne jest explainer video, na które zostałem zapisany. Na kurs razem ze mną wysłana została Bernadetta, ponieważ ona tak samo jak ja będzie w stanie ten materiał opanować. Przecież jak nie będę obecny w pracy to ktoś musi mnie zastępować. Wyboru dokonał szef i dobrze trafił, ponieważ z Bernadettą już nie raz pracowałem i zawsze potrafiliśmy się dogadać. Szkolenie było poza miastem i wyjechaliśmy w delegację. Ma ono trwać kilka dni a prowadzić je będzie doświadczony trener, dla którego explainer video jest dość prostą sprawą. Już nie mogę się doczekać aż dowiem się na czym to wszystko polega. Dobrze mieć przy sobie koleżankę, ponieważ w razie konieczności będziemy w stanie sobie pomóc. Wiadomo, że materiał trzeba w całości opanować zanim przejdziemy do zajęć praktycznych, które również są przewidziane. Czeka nas ciężka praca i damy z siebie wszystko. Wraz z tym wszystkim szykują się w firmie awanse. Już wiem, że będę kierownikiem działu, który obsługuje explainer video i jestem z tego dumny. Podwyżka zapewne w tej sytuacji też mnie nie ominie. Bernadetta ma być moim pracownikiem a z czasem będzie ich na pewno dużo więcej.

Po odbytym szkoleniu mogliśmy zająć się nowym projektem. Jestem tym wszystkim bardzo podekscytowany a zdobyta na szkoleniu wiedza i doświadczenie są bardzo obszerne. Potrafię wszystko wykonać samodzielnie i radzę sobie z tym świetnie.