Urodzinowa niespodzianka dla siostry

 

Moja siostra jest wspaniałą osobą. Jednak dbając o innych całkowicie zapomina o sobie. Razem z grupą naszych przyjaciół zdecydowaliśmy, że zasługuje na wspaniałą niespodziankę, bo zbliżają się jej urodziny. Opcja na świeżym powietrzu była najlepszą z możliwych. 

Wyjazd do Pomiechówka na kajaki to świetny pomysł

kajaki PomiechówekWiedziałam, że od dłuższego czasu chciała wyjechać na kajaki. Kiedy byłyśmy małe nasi rodzice zabierali nas na spływ, ponieważ oni uwielbiali spędzać aktywnie czas i chcieli wczepić to w nas. I tak się stało. Praca oraz zajęcia poza pracą sprawiły, że zatraciłyśmy się w tym wszystkim. Urodziny to jest jednak świetna okazja do tego, aby na nowo rozpalić w sobie pasję do kajaków. Razem z przyjaciółmi szukaliśmy ciekawego ośrodka, w którym moglibyśmy spędzić razem czas. Stwierdziłam, że miło będzie wrócić do miejsca, gdzie zabierali nas rodzice. Zadzwoniłam do ośrodka, gdzie znajdują się kajaki Pomiechówek i zapytałam o wolny termin. Grafik był napięty, jednak właściciel poznał mnie i wcisnął mnie mimo wielu rezerwacji. Zaczęliśmy razem z przyjaciółmi pakować namioty oraz wszystko, co będzie nam potrzebne na wyjeździe. Moja siostra jeszcze nic nie wiedziała, jednak wyjazd był trzy dni po jej urodzinach, więc zapewne zdąży się spakować. Już nie mogę się doczekać jej miny, kiedy okaże się, że wrócimy do tego miejsca, gdzie spędziłyśmy nasze beztroskie dzieciństwo. Będzie się również cieszyła, że naszym przyjaciołom może pokazać te wszystkie pola, lasy i trasy kajakowe.

Przeglądając zdjęcia z tych wyjazdów, stwierdziłam iż fajnie byłoby je odtworzyć i jeszcze raz zobaczyć tamte miejsca jako dorosłe kobiety w towarzystwie najlepszych przyjaciół. Nie mogę się doczekać kiedy wręczymy jej laurkę oznajmiającą, że jedziemy na kajaki.