balustrady

Usługi szklarskie i balustrady szklane

Wraz z moim przyjacielem od trzech lat prowadzimy swoją własną firmę, która świadczy różnego rodzaju usługi szklarskie. Prawdę mówiąc, to ten mój przyjaciel wpadł na pomysł takiej właśnie firmy. Ja nie byłem zbytnio szczerze mówiąc zainteresowany tym, żeby założyć swoją własną firmę, ponieważ pracowałem w firmie produkującej balustrady.

Moja firma – balustrady szklane i daszki

balustrady

Ja akurat w tej firmie byłem kierownikiem produkcji na dziale, na którym produkowane były balustrady nierdzewne. Można powiedzieć, że miałem bardzo dobrą, ciepłą posadę, z której nie chciałem rezygnować. Również po prostu bałem się otworzenia swojej własnej firmy, ponieważ miastem, w którym mieszkamy jest Warszawa, a jak każdemu wiadomo warszawski rynek jest naprawdę bardzo ciężko i nie łatwo jest się tam przebić. Jednakże ten mój przyjaciel bardzo nalegał, przekonywał mnie, aż w końcu uległem namową przyjaciela i koniec końców założyliśmy tą naszą własną firmę. Póki co ta nasza firma działa od trzech lat i muszę przyznać, że naprawdę bardzo dobrze nam idzie. Świadczymy przeróżne usługi szklarskie, potrafimy wykonać ze szkła niemalże wszystko, o co poprosi nasz klient. Największą popularnością jednak w tej naszej firmie cieszą się daszki szklane i szklane, doskonałe balustrady Warszawa . Takie właśnie daszki wykonujemy z różnego rodzaju szkła, robimy na tym szkle przeróżne wzorki, może być różna forma, także oferujemy niestandardowe wymiary tych daszków, tak żeby klient miał wybór i nie był tym wyborem ograniczony. Generalnie zamówień mamy naprawdę bardzo, ale to bardzo dużo nie tylko na daszki, ale również na inne rzeczy.

Również w ostatnim czasie robimy często szklane balustrady. Sam właśnie zdecydowałem się na takie właśnie balustrady, ponieważ robią one niesamowite wrażenie. Cieszę się bardzo, że firma na razie tak dobrze sobie radzi, mam nadzieję że tak już zostanie.