siatka przeciw kretom

Ustalam warunki sprzedaży siatek przeciw kretom

W firmie pełnie bardzo ważną rolę jako negocjator i prezes docenia moją pomoc. Załatwiłem dla naszego przedsiębiorstwa bardzo dużo doskonałych kontraktów, dzięki czemu jesteśmy jedną z bardzo dobrze prosperujących firm.

Siatka przeciw kretom w niskiej cenie

siatka przeciw kretomChcę, abyśmy w przyszłości byli najlepsi na rynku, dlatego załatwiam najlepsze umowy dla naszego przedsiębiorstwa. Niedawno podjąłem rozmowy z nowym kontrahentem, któremu chcemy sprzedać między innymi nasze siatki ogrodzeniowe we wszystkich możliwych wariantach. Przygotowałem sobie ofertę, gdzie uwzględniona została również siatka na krety czy bardzo popularna siatka na ptaki, którą każdy potencjalny klient od nas kupuje. Ustaliłem odpowiednie ceny, żeby kontrahent poczuł się doceniony, że dostaje tak doskonałe ceny. Sprawdzona siatka przeciw kretom ma i tak dość niską cenę, dlatego ten produkt zaniżę tylko o kilka procent. Wiodącym naszym produktem jest siatka cieniująca, którą stosujemy na wszelkie ogrodzenia, ponieważ świetnie się sprawdza. Przygotowałem ofertę i pojechałem do kontrahenta, żeby ustalić z nim szczegółowe warunki sprzedaży naszych produktów. Wcześniej się umówiłem na konkretny termin, ponieważ chciałem, żeby nasz potencjalny klient mógł przygotować się do tego spotkania. Negocjacje przebiegły dla mnie bardzo pomyślnie, ponieważ nasza siatka na krety bardzo zainteresowała kontrahenta, podobnie jak siatka na ptaki. Początkowo sądziłem, że sprzedane będą wyłącznie nasze siatki ogrodzeniowe, bo głównie z tą ofertą miałem wystąpić. Ku mojemu zadowoleniu udało się podpisać umowę na wszystkie nasze dostępne produkty.

Klientowi od razu spodobały się podane przeze mnie ceny i zgodził się na warunki, które mu przedstawiłem. Możemy teraz świętować w przedsiębiorstwie kolejny sukces. Szef będzie na zadowolony.