Usuwanie owłosienia laserowo

Chyba każda kobieta marzy o pięknej i gładkiej skórze na całym ciele. Stosujemy odpowiednie kremy, maseczki, nawilżamy skórę oraz golimy miejsca, gdzie owłosienie jest zbędne, czyli na nogach, pod pachami i w okolicach bikini.

Czy laserowa depilacja jest bolesna?

laserowe usuwanie owłosienia szczecinDla wielu kobiet codziennym rytuałem zaraz po wstaniu jest golenie nóg i pach, ponieważ golone owłosienie szybko wyrasta. Przeważnie już po niecałych dwunastu godzinach możemy wyczuć pod ręką delikatne, małe włoski, które są bardzo irytujące. Największy problem mają zawsze brunetki, ponieważ ich owłosienie jest wyjątkowo twarde i grube. Można się golić jednorazową maszynką każdego dnia, ale można też zastosować bardziej skuteczne metody, które dają uczucie gładkiej skóry na znacznie dłużej. Mowa tu jest o depilatorach elektrycznych, woskach czy kremach do depilacji. Jednak jedynie trwały efekt daje nam laserowe usuwanie owłosienia Szczecin jest miastem, w którym taką usługę świadczą prawie wszystkie salony kosmetyczne. Jest to obecnie jedyna dostępna na rynku metoda depilacji, która daje trwałe efekty nawet na bardzo długo. Jej minusem może być jedynie wysoka cena w stosunku do innych metod, ale trzeba zaznaczyć, że wykonuje się ją tylko raz. Przeważnie wiąże się to z odbyciem od dziewięciu do nawet czternastu zabiegów, w celu całkowitego usunięcia owłosienia. Każdy zabieg wykonuje się w kilkunastodniowym odstępie czasu, zatem kompletna depilacja laserowa może potrwać nawet rok czasu. Jednak to nie zniechęca kobiety pragnące mieć gładką skórę.

Co najważniejsze dla wielu kobiet – laserowe usuwanie owłosienia jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne, a jedyne do czego trzeba się zastosować, to nie eksponować skóry na słońcu przez kilka dni po wykonanej depilacji. To z pewnością metoda depilacji, którą warto rozważyć.