zespol na wesele

Wciąż zmieniająca się moda weselna

Kiedyś ślub to była obowiązkowo biała sukienka, długi welon, coś pożyczonego oraz coś niebieskiego. Dziś powoli się już od tych tradycji odchodzi. Niekoniecznie nasza suknia musi lśnić bielą. W salonie z sukniami ślubnymi, możemy spotkać naprawdę przeróżne ich kolory.

Obecnie zespół na weselę gra każdy rodzaj muzyki

zespol na weseleZaczynając od delikatnego beżu, a kończąc na krwistej czerwieni i czerni. Za czasów ślubu naszych dziadków to było nie do pomyślenia, ale dziś nikt specjalnie nie krzywi się na widok takich “perełek”. Sukienki są coraz bardziej odważne, podczas gdy niegdyś były zapinane aż pod samą szyję. Pary wymyślają sobie przeróżne motywy przewodnie, szaleją z kolorami i atrakcjami. Ja zdecydowanie wolę dzisiejsze wesela, niż te sprzed kilkudziesięciu lat. Tamte przypominały bardziej eleganckie bankiety, niż możliwość radowania się z młodą parą. Dziś zespół weselny może zagrać nam muzykę pop, rock i wszystko o czym sobie zamarzymy. Do ślubu możemy pojechać konno, motocyklem czy na rowerze. Dziś konwenanse powoli odchodzą do lamusa, a zwycięża subiektywna wizja naszego ślubu. Ja bardzo lubię chodzić na takie uroczystości, ponieważ nigdy nie wiem co mnie czeka. Czasem okazuje się, że zespół na wesele gra bardzo słabo, a jedzenie jest fatalne. Innym znów razem zespół na wesele jest świetny, a ja nie mogę oderwać się od rosołu. Tak naprawdę każde wesele jest piękne i unikatowe. Najważniejsze by mieć świetny zespół na wesele, dobrą kucharkę i znakomitych gości. To wszystko możemy znaleźć w takim mieście jak Łódź, ale i małej wiosce.

 

Po swojsku może bawić się Warszawa, a nawet i całe mazowieckie. Nowoczesność to nie tylko rzeczy złe. Świat się zmienia, a z nim i nasze przyzwyczajenia, rytuały. Dziś wesela wyglądają w ten sposób, a za kilkadziesiąt lat, będą już z pewnością zupełnie inne.

Zainteresowanym polecam świetny zespół na wesele http://www.vogueband.pl