Wieczór panieński i czarter jachtów

Cześć, Mam na imię Marta, za trzy tygodnie wychodzę za mąż i właśnie podjęłam spontaniczną decyzję o wieczorze panieńskim. Z początku, myślałam, że organizacja, tego przedsięwzięcia nie ma sensu, że to amerykański zwyczaj, którego nie uznaję.

Czarter last minute – jacht w dobrej cenie

czarter last minuteJednak moje przyjaciółki tak mnie namawiały, że w końcu się ugięłam. Chodzi, jednak o to, że ja nie chcę zwykłego wieczoru w klubie, który nie będzie się niczym różnił od zwykłej sobotniej imprezy. Jeśli, to ma być moja ostatnia noc wolności, to niech będzie naprawdę godna zapamiętania. Dlatego też postanowiłam, że sama zorganizuję ten wieczór. I chyba właśnie wpadłam na genialny pomysł! Właściwie przypadkiem trafiłam na taką stronę żaglówki mazury, czy coś takiego i tam zobaczyłam, że można wynająć za niewielką cenę jachty luksusowe i to takie o bardzo wysokim standardzie. Tylko muszę się dobrze wstrzelić w czas i załapać czarter mazury last minute, a wtedy będę mogła wynająć taką łódkę nawet o pięćdziesiąt procent taniej! Swoją drogą muszę, wam powiedzieć, że te jachty do wynajęcia, naprawdę zwalają z nóg. Nie spodziewałam, się, że nad polskimi jeziorami, w ogóle można takie spotkać. Teraz wystarczy tylko, że to dobrze wszystko zorganizuję. Muszę sobie zrobić taki ranking, który nazwę, żaglówki mazury i porównam sobie wszystkie cenny. I przez praktycznie cały następny tydzień, będę też polowała na ten czarter mazury last minute. Całe szczęście, że akurat jest końcówka sezonu, bo z tego, co tam wcześniej widziałam, to te jachty do wynajęcia miały wzięcie.

 

Jakbym na przykład chciała w lipcu coś takiego zorganizować, nie byłoby szans, już w maju były wszystkie zabukowane! Mam jednak nadzieję, że u mnie wszystko się uda i spędzę z moimi przyjaciółkami niezapomniany i stylowy wieczór!