filmy promocyjne

Wszędobylskie reklamy i profesjonalne filmy promocyjne

Reklamami jesteś otoczeni cały czas. Gdy idziemy na krótki spacer po parku, zawsze zaczepi nas ktoś z ulotką. Nigdy z wyprawy do miasta, nie wracam bez stosu ulotek. Przyjmuję je, ponieważ szanuję prace drugiego człowieka.

Filmy promocyjne są wszędzie

filmy promocyjneNigdy ich jednak nie czytam. Od razu wyrzucam do kosza, gdy mam tylko taką możliwość. Oczywiście większość ludzi tak robi, nie ma się co oszukiwać. Może jakiś procent zainteresują się daną ofertą, ale naprawdę niewielki. Dlatego nie wiem czy w ogolę opłaca im się to drukować. Lepsze byłyby spoty reklamowe lub jakieś ciekawe filmy reklamowe. Moim zdaniem ulotki to po prostu pozostałości przeszłości. Jednak nie tylko ulotki atakują nas na każdym kroku. Wszędzie są wielkie billboardy i gazetki promocyjne. Na gazetki sama często spoglądam, choć wiem, ze promocje to tak naprawdę spory pic na wodę. Najpierw podwyższają cenę, potem puszczają profesjonalne filmy promocyjne i obniżają do takiej stawki jaka była za produkt. Dlatego już wolę filmy korporacyjne, one oszukują ludzi chociaż wprost. W ogóle video marketing kojarzy mi się tylko z mataczeniem i krętactwem. Zazwyczaj jakaś promocja czy loteria ma drugie dno i bardzo ciężko jest coś wygrać. Mi tylko kilka razy udało się zgarnąć naprawdę małe nagrody. Dlatego ja w reklamy i promocje już nie wierzę.

Mam to nich obojętny stosunek i raczej szybko je zapominam. Jest kilka takich, które ze względu na muzykę i słowa, zapadły mi w pamięć. Nie zachęciły mnie jednak do zakupu. Reklamy może i są wszędzie, lecz coraz mniej ludzi na nie reaguje.