Wygodne szafki dla pracowników

Zakładowe szafki na ubrania pracownicze były w stanie którego można było spodziewać się po obiekcie mającym przeszło czterdzieści lat. Ich jedyną cechą był fakt iż ciągle stały, choć pracownicy od razu zaczęli domagać się wymiany szafek, które po latach użytkowania zaczęły z wolna rozpadać się na części.

Szafki pracownicze z tworzyw sztucznych

wytrzymałe szafki ubraniowe BHPStandardowe szafki dla pracowników, jakie można dostać w każdym sklepie i hurtowni BHP są wykonane ze stali i malowane białym lakierem antykorozyjnym. Nie są to najgorsze szafki jakie można dostać, choć my preferowaliśmy raczej jeden z nowocześniejszych, bardziej trwałych modeli, które nie ulegają korozji czy rdzewieniu z czasem, i nie niszczą się tak szybko jak modele stalowe. Do zakładu zamówiliśmy więc wytrzymałe szafki ubraniowe BHP z tworzywa sztucznego, mające powierzchnię umożliwiającą bezproblemowe czyszczenie za pomocą środków dezynfekujących i czyszczących. Szafki te są przede wszystkim bardzo pojemne, co dla pracowników jest miłą odmianą po używaniu ciasnych, niezbyt dobrze zaprojektowanych szafek, w których ubrania mieszczą się z ledwością. Możliwość dokładnego wyczyszczenia wnętrza szafki za pomocą silnych środków do usuwania zabrudzeń i dezynfekcji była dodatkową, bardzo dużą zaletą, zwłaszcza dla tych pracowników którzy używali odzieży ochronnej, na której osadzały się osady ze żrących preparatów, używanych w procesach produkcyjnych które mogły być przyczyną uszkodzenia przechowywanej w szafce odzieży codziennej.

Nowe szafki okazały się trwalsze, wygodniejsze i bardziej pojemne niż stare szafki, czy też prostsze warianty nowych szafek pracowniczych. Natychmiast odbiło się to na zadowoleniu załogi, która przestała uskarżać się na niewygodne miejsce do przechowywania odzieży.