Wyjątkowe kotyliony weselne

Organizacja przyjęcia weselnego nie należy do najłatwiejszych i powinno się zacząć nawet na rok przed planowanym weselem. Nic w tym jednak dziwnego, skoro przyszła para młoda musi załatwić tak wiele różnych formalności i wybrać wiele dodatkowych dekoracji – zaproszeń, podziękowań dla gości, winietek, zawieszek czy kotylionów.

Jakie kotyliony rodziców wybrać?

kotyliony dla rodzicówPrzede wszystkim należy zastanowić się, w jaki stylu chcemy zorganizować nasze weselne przyjęcie, a następnie wybrać odpowiednie miejsce, Dj-a lub zespół muzyczny i menu. Kolejny krok to dobór spójnych dekoracji – obecnie większość par wybiera jednak styl minimalistyczny oraz rustykalny. Dekoracji nie powinno więc być zbyt wiele. Ważnym elementem uroczystości mogą okazać się wyróżniające kotyliony dla rodziców, dzięki którym wszyscy będą od razu wiedzieć, kim są rodzice młodej pary. To wyjątkowy gest i ukłon w stronę naszych opiekunów. Do wyboru są przeróżne kotyliony – mniejsze i większe. Często można także zamówić specjalne zestawy składające się z podstawowych elementów dekoracyjnych w podobnym stylu. Co ciekawe, takie kotyliony można też zamówić do reszty zaproszonych gości z podziałem na tzw. team pana młodego oraz panny młodej. Jednak warto pamiętać, by mimo wszystko, kotyliony rodziców były nieco inne nić przypinki dla pozostałych. Równie istotne są podziękowania dla samych rodziców, które powinny także być unikatowe.

Mimo iż wiele osób obecnie rezygnuje z dotychczasowych tradycji i przyjęcie weselne odbywa się raczej w kameralnym gronie, to nigdy nie należy pomijać ważności naszych rodziców oraz podziękować im za obecność na weselu oraz, co najważniejsze, w całym naszym życiu. Ślub to często nowy początek i pożegnanie się z dotychczasowym życiem, dlatego warto podziękować za wszystko opiekunom.