Wynajęcie samochodu po wypadku

Stłuczka lub wypadek drogowy jest bardzo stresującym przeżyciem, ponieważ mamy obawę przed uszczerbkiem na zdrowiu, a także kłopoty z samochodem. Dochodzą również koszty finansowe i dlatego warto wtedy zdecydować się na wynajęcie samochodu z OC sprawcy, który zostanie nam wynajęty na czas naprawy naszego dotychczasowego auta.

Czy warto wynająć samochód zastępczy we Włocławku?

wypożyczalnia samochodów włocławekJeżeli braliśmy udział w wypadku, w którym sprawcą był ktoś inny i nasz samochód został bardzo uszkodzony to możemy skorzystać z wynajmu samochodu z OC sprawcy. Jest to dla nas bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie ponosimy wtedy żadnych kosztów i wszystkie zobowiązania finansowe pokrywa ubezpieczyciel, który doprowadził do wypadku. Jednak musimy wtedy pamiętać o tym, że nie możemy wynająć samochodu z wypożyczalni lepszego niż tego, którym kierowaliśmy. Czasami również dochodzi do takiej sytuacji, że nasze auto nie nadaje się już do naprawy i musimy dokonać zakupu nowego samochodu. Możemy wtedy do czasu otrzymania kluczyków od nowego auta wynająć samochód z wypożyczalni. Będziemy mogli wtedy liczyć na bezpłatny wynajem samochodu, który zaproponuje nam praktycznie każda wypożyczalnia samochodów Włocławek to miasto, w którym pracownik firmy wynajmującej samochody podstawi nowe auto w miejsce, w którym powstała kolizja drogowa. Będziemy mogli wtedy dalej kontynuować jazdę.

Na rynku wypożyczalni samochodów powstała bardzo duża konkurencja i dzięki temu możemy znaleźć bardzo atrakcyjne ceny wynajmu samochodów. Wypożyczalnie aut oferują na wynajem różnych modeli pojazdów, a także proponuję wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy, a także średnioterminowy. Pracownik wypożyczalni pomoże nam również wybrać odpowiedni samochód przystosowany do naszych potrzeb