prześcieradło

Wywiad z właścicielem firmy produkującej prześcieradła

Redaktorem jestem już od jakiegoś czasu, ale do działu biznesowego zostałem przeniesiony dopiero niedawno, może około miesiąca temu.

Prześcieradła frotte zapewniły ciekawy wywiad

prześcieradłoObecnie opisuję wszystko co związane jest w jakikolwiek sposób z przedsiębiorczością i zarabianiem pieniędzy w naszym regionie. Przeprowadziłem już dziesiątki wywiadów i naprawdę zaczynam ogarniać realia rządzące tą grą w naszym mieście. Sam zacząłem zastanawiać się nad tym, czyby się nie dołączyć do tej zabawy. Nie wiedziałem tylko gdzie uderzyć. Mój kolejny wywiad miałem przeprowadzić z człowiekiem produkującym między innymi prześcieradła.
Był to najpoważniejszy producent dzianin w okolicy. Wywiad miał być najważniejszym w całym wrześniowym numerze, więc postanowiłem dobrze się do niego przygotować. Wiedziałem, że jego flagowym produktem są prześcieradła Jersey, choć zajmuje się on również innymi wyrobami. Gdy już rozpoczęliśmy wywiad, rozmowa szła sama. Dokładnie opisywał mi wszystko co dzieje się w jego fabryce dzianin, jak zaczynał produkcję i jakie były jego pierwsze kroki na rynku. Słuchałem wszystkiego z uwagą i autentyczną ciekawością. Nieco więcej czasu poświęcił na to, by opowiedzieć czym są atrakcyjne prześcieradła frotte. Były to bardzo ciekawie uszyte prześcieradła, ponoć zupełnie inne od wszystkiego innego na czym do tej pory się spało. Opowiadał jakie miał problemy by wbić się z nimi na rynek. Ponoć za jego czasów wszyscy kupowali tylko to, co było najtańsze, dlatego lepsze jakościowo ale za to droższe prześcieradła raczej nie miały same z siebie racji bytu w naszym kraju.

Dzięki jednak rozbudowanej kampanii marketingowej, dobrym umiejętnościom sprzedażowym oraz wytrwałości udało mu się wypromować swoje produkty na tyle, że nie musiał martwić się on o klientów ani o to, czy za miesiąc będzie miał za co żyć.