jeździk

Z bezpiecznym jeździkiem nauka chodzenia jest przyjemnością

Zabawa z dzieckiem powinna korzystnie wpływać na odkrywanie przez niego nowych ekscytujących wrażeń i doznań, zarówno wizualnych, dźwiękowych i smakowych. Zaproponowanie dziecku zabawek wpływających na jego rozwój intelektualny i ruchowy odniesie podwójny skutek, ponieważ będzie ono odczuwać zadowolenie i jednocześnie rozwijać się ruchowo.

Bezpieczny jeździk jest stabilny

jeździkNa rynku z dużym powodzeniem funkcjonują zabawki pomagające dziecku w nauce chodzenia i utrzymywania równowagi ciała, takim dobrym przyjacielem malucha jest jeździk, przy pomocy, którego maluszek wstaje, chodzi, aby następnie posiąść umiejętność siedzenia na zabawce i odpychania się. Zaletą, którą wyróżnia się bezpieczny jeździk, jest bezpieczeństwo, stabilność i trwałość, ponieważ wykonany jest z dobrej, jakości materiałów. Korzystanie z takiej zabawki rozwija logiczne myślenie, sprawność i oczywiście daje dziecku niesamowitą uciechę z osiągania coraz większych samodzielnych działań. Piękny jeździk wzorowany na samochodzie wyścigowym w czerwonych barwach z zamontowanym klaksonem dającym odgłos silnika prawdziwego samochodu, dostarcza niesamowitych wrażeń. Takie doznania są impulsem do ciekawych zabaw z rodzicami, którzy pomagają dziecku czerpać radość i zadowolenie z zabawy. Większe pociechy otrzymują od rodziców rowerki dla dzieci, które z zabawek zmieniają się w pojazdy wymagające większej uwagi i rozwijania nowych umiejętności. Mały rowerzysta staje się bardziej samodzielny wymagający jednak kontroli rodziców. Jakość wykonania, jaką charakteryzują się rowerki dla dzieci zadowala rodziców a małym użytkownikom pozwala przeżywać nowe, bezpieczne przygodny. Należy też wspomnieć o najmłodszych dzieciach, o których rynek zabawek stale pamięta i podsuwa nowe ciekawe pomysły, przykładem oryginalnych rozwiązań są zabawki skip hop, służące dzieciom do zabawy w różnych warunkach.

Świetnym pomysłem jest zabawka do wody skip hop, przedstawiająca dwóch surferów sowę i pszczółkę, umieszczenie zabawki w wannie z wodą powoduje zaświecenie się lampek. Zabawa z surferami rozwija pomysłowość maluszka, wyzwala śmiech i zaciekawienie a rodzicom stwarza możliwość nowych figli z maluchami.