internetowy sklep z zabawkami

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Zabawki pełnią ważną rolę podczas rozwoju dziecka, dlatego przed zakupem, warto się zastanowić, jaką funkcje mają spełnić i jak wpłyną na rozwój malucha. Internetowy sklep z zabawkami, proponuje bogatą ofertę produktów dla dzieci, w której rodzice mogą znaleźć coś odpowiedniego dla swojej pociechy.

Istnieje wiele rodzajów zabawek edukacyjnych

internetowy sklep z zabawkamiZabawki dla niemowląt będą stanowiły pierwsze towarzystwo w życiu maluszka, więc powinny pomóc w poznaniu otoczenia. Maleńkie dzieci uczą się chwytać, pociągać i w tym okresie najlepszym wyborem będzie grzechotka, wykonana z antyalergicznego materiału, przyjaznego dla zdrowia. Przykładem takiej grzechotki może być zebra wykonana z delikatnej tkaniny, w kontrastującej kolorystyce, aby dziecko mogło dostrzec szczegóły jej budowy, dodatkowo wyposażona jest w kółko, które może pełnić rolę gryzaczka. Internetowy sklep z zabawkami proponuje maluchom zabawki edukacyjne stymulujące ich rozwój umysłowy i fizyczny, dlatego kolorowa mata przedstawiająca zwierzątka będzie dobrym początkiem w zdobywaniu wiedzy. Na macie dziecko może leżeć w każdej pozycji, bawić się gryzakami, klekoczącymi muszelkami, akcesoriami wykonanymi z pluszu wydającymi dźwięki. Zabawki edukacyjne posiadają żywe kolory, dzięki czemu wpływają na rozwój zdolności wzrokowych, dodatkowo zachęcają do aktywności ruchowej, ponieważ maluszek może się obracać, turlać i podnosić na brzuszku. Natomiast dla dzieci starszych pięcioletnich proponowane są zabawki edukacyjne uczące kojarzenia jak przykład puzzle trefl, będące ciekawym sposobem spędzania czasu.

Dla chłopców sklep oferuje układanie elementów, z których wyłonią się bohaterowie ulubionego filmu chłopców o samochodach. Natomiast dla dziewczynek w tym wieku sklep proponuje puzzle trefl, które po ułożeniu ukażą drużynę lalki Barbie. Wszystkie artykuły wykonane są z ekologicznych materiałów i są bezpieczne dla dzieci.

Czytaj więcej na: hapik.pl