sesja dziecięca

Zabawna i fachowa sesja dziecięca

Magiczny świat zdjęć, w których łączy się miłość, radość i spontaniczność zabiera nas ze sobą we wspaniałą retrospekcyjną podróż. W swoim życiu przeżyłam wiele pięknych i niezapomnianych chwil, które fotograf uwiecznił na zdjęciach, z wielkim wzruszeniem wspominam zdjęcia plenerowe podczas wesela, na którym powstała nietuzinkowa fotografia ślubna.

Sesja dziecięca w plenerze

sesja dziecięcaFotograf ze Śląska jest profesjonalistą w każdym calu, dlatego kolejne ważne dla mnie momenty powierzałam właśnie jemu. Gdy narodziła nam się pierwsza córeczka, nie mieliśmy wątpliwości, że sesja noworodkowa będzie udziałem naszego wypróbowanego fachowca, którym jest fotograf ze Śląska. Nasza córka stała się bohaterką pierwszoplanową i pozowała bardzo wytrwale, przesypiając większość czasu, jej elastyczne ciałko fotograf mógł delikatnie układać w wygodnych dla niej pozach. Gdy córka skończyła trzy latka i wybierała się do przedszkola, postanowiliśmy z mężem, że fachowa sesja dziecięca-śląsk powstanie w plenerze, mieszkamy na pięknych beskidzkich terenach, więc wybraliśmy się na krajoznawczą wycieczkę, w którą udał się z nami fotograf. Podczas robienia zdjęć obserwowaliśmy jego pracę i na każdym kroku było widać, że świetnie się bawi, zachęcając naszą pociechę do nowych póz, figli i salw śmiechu, które słychać było przez cały czas trwania zdjęć. Miło nam teraz patrzeć jak fotografia dziecięca pokazuje naszą córkę rozbawioną i szczęśliwą, obawialiśmy się, że będzie stremowana, ale nic takiego nie zaszło, humor dopisywał jej przez cały czas. Nasz fotograf ma wprawne oko, które zauważy wszystkie ważne chwile, detale i przedstawi to w formie fotograficznych wspomnień, będących dla nas powodem do radości, chluby z naszej cudownej córeczki i tematem rozmów rodzinnych w czasie spotkań.

To co najistotniejsze zostało utrwalone i zapamiętane, każdy gest naszego dziecka możemy podziwiać i cieszyć się jak szybko rośnie.