zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne oczami blogera

Chciałam się z wami podzielić spostrzeżeniami odnoście aktywności naszych dzieci. Na moim blogu już nie raz poruszałam ten temat. Uważam, że jest ona na czasie dlatego postanowiłam po raz kolejny o nim napisać. Ostatnio brałam udział w targach w miejscowości Kraków.

Zajęcia pozalekcyjne są istotne

zajęcia pozalekcyjneTargi sportowe odbywały się w dużej hali. Generalnie piłka nożna zajmowała najwięcej stoisk. Było dużo szkółek, trenerów. Każdy namawiał na treningi indywidualne w jego szkółce. Twierdzili, że treningi bramkarskie są u nich prowadzone na najwyższym poziomie. Każdy przekonywał, że zajęcia pozalekcyjne w krakowie są bardzo istotne i rodzice powinni zapisywać swoje pociechy na zajęcia sportowe dla dzieci. Jak najbardziej się z tym zgadzam. Jestem zdziwiona cenami, jakie niektóre szkółki proponowały za treningi indywidualne. Nie pisząc już, że treningi bramkarskie były w niektórych szkółkach dwa razy droższe. Rozumiem, że aktywność dzieci jest ważna. Uważam, że zajęcia pozalekcyjne powinny być dostępne dla każdego. Nie każdego rodzica stać na tak duży wydatek. Jeżeli ktoś ma dwójkę dzieci i każdy chce chodzić na zajęcia sportowe, które są płatne to na pewno to bardzo uszczupli budżet. Z tego co mogłam zaobserwować. Kraków przyciągnął bardzo wielu zwiedzających. Targi były oblegane prze rodziców ale było tez sporo dzieci. Na targach były stworzone mini boiska. Można było spróbować swoich sił. Treningi indywidualne były przeprowadzane z każdym chętnych dzieckiem. Atrakcja ta była darmowa. Cieszyła się dużym zainteresowaniem. Treningi bramkarskie również były sporą atrakcją.

Każdy chętny stawał w bramce a trener kopał do niego piłkę. Początkowo trener podawał lżejsze piłki, później starał się kopać mocniej. Chciałam polecić każdemu targi, można uzyskać spory rabat na treningi.