zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów marzeniem mamy

Wróciłam ze szkoły i byłam bardzo głodna. Zawsze o tej porze obiad już stoi na maszynce, a tym razem nie. Halo, Poznań, co się stało? Weszłam i zawołałam hej, ale nikt się nie odezwał. Gdzie jest moja mama? Pomyślałam.

Zakładanie ogrodów w Poznaniu a fachowość

zakładanie ogrodówTata zawsze wracał koło 18, więc jego to normalne, że nie było, ale mama była zawsze. Zadzwoniłam do niej, ale nie odbierała. Postanowiłam poszukać jej w ogrodzie, bo bałam się, że zasłabła czy coś. Okazało się, że spokojnie siedzi sobie na hamaku i ogląda projektowanie ogrodów w gazecie. Podobno tak się wciągnęła, że straciła poczucie czasu. Mama to ma taki bajkowy świat, zawsze dużo marzy, a jeśli chodzi o ogrodnictwo to już w ogóle. Marzą jej się jakieś nowoczesne ogrody, ale tata mówi, że na razie nie ma na to czasu. No ale jak się chce to zawsze się znajdzie chwilę, jednak już się z nim wolałam nie kłócić. Mama mówi, że przeczytała, że fachowe zakładanie ogrodów w Poznaniu wykonują profesjonalni ludzie, którzy chętnie pomagają i umieją sprostać oczekiwaniom klienta. Oj, ciekawe co będzie jak powie o tym tacie. Na szczęście mama się zreflektowała i szybko poszła robić jakiś obiad. Potem wyszła i stwierdziła, że w sumie możemy dzisiaj zamówić pizzę, żeby nie czekać aż się warzywa dogotują w zupie. O, to mnie ucieszyło, bo uwielbiam niezdrowe jedzenie jak nikt. A czasem można, bo zawsze jemy zdrowo, przy mamy kuchni. Rzadko kiedy zgadza się na fast foody, więc to dla nas wielka atrakcja. Tata również był zadowolony, że jest coś innego.

I nawet gdy mama zaczęła mu coś przebąkiwać o stworzeniu ogrodu to nie był aż taki zły. Powiedział tylko, że według niego to zbędne, no ale jak sobie chce. Może coś z tego będzie. Jakby co, to pomogę mamie załatwiać wszelkie formalności i będziemy razem planować, jak będzie wyglądał nasz nowy ogródek.