części samochodowe

Zakup części do samochodów

Zajmuję się tym, że sprowadzam z zagranicy do Polski samochody, które są uszkodzone, albo w których trzeba wymienić części, przez co samochód kupuję w bardzo dobrej cenie. Następnie taki samochód sam remontuję, naprawiam i sprzedaję. Wierzcie mi, że całkiem dobrze na tym zarabiam, oczywiście to wszystko zależy od samochodu, czasami zarobi się na prawdę bardzo dobrze, a czasami wręcz przeciwnie.

Problem z samochodami z Niemiec

części samochodoweKilka tygodni temu sprowadziłem z Niemiec kilka samochodów. Niestety miałem z nimi nie mały problem, bowiem większość części była w nich uszkodzona. Wśród tych samochodów, była dacia w bardzo dobrym stanie. Planowałem zakupić nowe części dacia i po prostu zamontować je w tym samochodzie. Na szczęście mój kolega ma własny sklep z częściami dacia, także mogłem je kupić bo bardzo dobrej cenie. Miałem obawy, co do wymiany tych części, jednakże na szczęście ku mojej ogromnej radości wszystko się udało. Jeszcze, jak wspomniałem przywiozłem kilka innych samochodów. Chyba to nie była dobra partia, którą przywiozłem, ponieważ w każdym z tych samochodów miałem problem z częściami. Potrzebne mi były na przykład dość specyficzne części renault, które niestety okazały się droższe niż się spodziewałem, także na tym samochodzie niestety nie zarobiłem tyle pieniędzy, na ile liczyłem. Do jednego z samochodów przeze mnie przywiezionych potrzebne mi były części citroen. Miałem problem z ich zakupem, ponieważ nigdzie nie było, musiałem sprowadzić je z Francji, co nie było tanie, także na tym samochodzie też kokosów nie zarobiłem.

Do jednego auta były mi potrzebne również części peugeot i tutaj akurat części były, ale okazało się, że nie tylko części są tam wadliwe, ale cały układ sterowania, także nawet nie wiadomo nawet czy się będzie dało to auto naprawić. Jakieś pechowe samochody przywiozłem.

Czytaj więcej na: http://salko.pl