profile balkonowe

Zakupy dla ekipy remontowej – profile balkonowe

Cześć, mam do was dzisiaj kilka pytań, a właściwie jedno, ale bardzo ważne. Tak jak pisałam ostatnio, w moim domu właśnie odbywa się wielki remont, z którym z powodu wyjazdu męża zostałam zupełnie sama.

Na wygląd balkonu wpływają profile balkonowe

profile balkonoweNiby miało być łatwo, miała wejść ekipa remontowa, a ja od czasu do czasu miałam im zaparzyć kawy i przypilnować czy wszystko przebiega zgodnie z planem. Niestety okazało się, że to wszystko wcale nie jest takie proste. Dzisiaj z rana przyszedł do mnie kierownik ekipy remontowej i wręczył mi jakąś listę zakupów, na której znalazłam między innymi takie rzeczy jak płyty tarasowe na podkładkach, albo funkcjonalne profile balkonowe, a no i jeszcze profile schodowe. Przyznam szczerze, że kompletnie nie wiem jak mam się za to zabrać! Pan Roman (kierownik budowy), zalecił mi abym dokonała tych zakupów przez Internet, bo tak wyjdzie najtaniej. Okej, pomyślałam, że skoro wszystko mam spisane na kartce to powinnam sobie z tym poradzić, jednak profile balkonowe sprawiły mi mały problem, ponieważ po wpisaniu tej nazwy do wyszukiwarki wyskoczyły mi jeszcze okapniki balkonowe, oraz profile okapowe na balkon. Może pomyślicie sobie, że jestem mało ogarnięta, ale ja naprawdę nie wiem teraz czy te profile i okapniki, to dokładnie to samo? Dlatego chciałabym, żebyście mi pomogli, do jutra muszę to wszystko zamówić, nie ukrywam więc, że zależy mi na waszej jak najszybszej pomocy. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedliście, dlatego też mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo. Przypominam, pytam o to, czy profile balkonowe i okapniki to, to samo? Z góry dziękuję za wszystkie wasze pomocne odpowiedzi.

Swoją drogą, ta delegacja męża uczy mnie trochę samodzielności, ale szczerze mówiąc, to chciałabym, żeby już wrócił. Miesiąc to stanowczo za długo. Trzymajcie się