Zalety laserowego usuwania przebarwień

Nadmierne opalanie, zmiany hormonalne czy starzenie się skóry są najczęstszymi przyczynami powstawania przebarwień. Są niewielkimi, nieestetycznymi plamkami, które mogą istotnie wpłynąć na wizerunek i pewność siebie. Dostępne są domowe metody walki z nimi, takie jak zastosowanie soku z cytryny czy oleju z dzikiej róży, jednak często nie są wystarczające. Jedynym skutecznym ratunkiem może okazać się laser medyczny.

Na czym polega laserowe usuwanie przebarwień? 

usuwanie przebarwień twarzy łódźUsuwanie przebarwień laserem to zabieg polegający na użyciu światła lasera w celu rozbicia nagromadzonej w formie przebarwienia melaniny. W ten sposób dochodzi do stopniowego złuszczania się i zanikania zmiany. Aby osiągnąć taki efekt, konieczne jest użycie odpowiedniej długości fali światła — wykorzystywany przez laser zakres to 500-600 nm. Jego skuteczność wynika z wysokiego powinowactwa wiązki światła do barwnika skóry. Każdemu

buy stromectol online

, kto chce zainwestować w efektywne usuwanie przebarwień twarzy Łódź oferuje najnowocześniejszy sprzęt i profesjonalne gabinety. W mieście dostępny jest najnowocześniejszy system laserowy Alma Harmony PRO z głowicą Dye-VL. Cechuje go wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła, które zwiększa efektywność i bezpieczeństwo zabiegu IPL. Ta zaawansowana technologia doskonale radzi sobie z zaburzeniami pigmentacyjnymi i naczyniowymi. Zapewnia również komfort pacjentom dzięki obecności unikalnej, chłodzącej końcówki — taki zabieg jest praktycznie bezbolesny i nieinwazyjny.    

Każdego, kto skorzysta z zabiegu usuwania przebarwień zachwycą efekty: świetlista, jednolita i gładsza skóra bez niedoskonałości. Rezultaty są trwałe, jednak należy odpowiednio dbać o skórę, chroniąc ją przed słońcem i stosując wysokie wartości filtrów UV. Przed zabiegiem zaleca się odstawienie peelingów oraz nieopalanie skóry już miesiąc przed wizytą.