woodlike.com.pl

Zamówiłem firmę do regulacji okien pcv

Nowy dom budowaliśmy przez okrągłe cztery lata, z czego ostatni rok zajęły nam same prace wykończeniowe. Po wprowadzeniu się musiałem zająć się oknami, które przez cały okres budowy i remontu strasznie się brudziły. Pyłki dostały się do mechanizmów i nasze nowe okna z trudem się zamykały i otwierały. Potrzebowałem w tej kwestii pomocy specjalistów.

Okna wyregulowała nam profesjonalna firma

regulacja okien w domu w warszawieZacząłem od tego, że skontaktowałem się z firmą, w której okna kupowaliśmy. Powiedzieli mi, że nie zajmują się regulacją, ale od razu podali mi namiary do firmy serwisowej, z którą w tej kwestii współpracują. Okazało się, że to jedna z najlepszych firm, których specjalizacją jest regulacja okien w domu w Warszawie. Skontaktowałem się z nimi i umówiłem na konkretny termin wizyty. Długo nie musiałem czekać, bo wolny termin mieli już w kolejnym tygodniu. Panowie serwisanci, którzy do nas przyjechali, od razu wiedzieli o co chodzi. Najpierw zaczęli od dokładnego wyczyszczenia wszystkich mechanizmów, bo można było w nich znaleźć cały przekrój materiałów budowlanych. Potem dokładnie wyregulowali nasze domowe okna i teraz w końcu działają tak, jak przystało na okna w nowo wybudowanym domu. Okna otwierają się bardzo delikatnie a klamki chodzą bez dodatkowego oporu. Nie trzeba dzięki temu używać większej siły do ich otwarcia. Uważam, że w każdym nowym domu po zakończeniu budowy okna trzeba poddać regulacji.

Nawet nie miałem świadomości tego jak wiele zanieczyszczeń dostało się w okienne mechanizmy. Tym bardziej, że znajdują się one w górnych częściach skrzydeł. Przy pracach budowlanych powinno się je zaklejać, ale u nas na budowie nigdy tak nie było. Na szczęście dokładni fachowcy od regulacji okien dokładnie wszystko wyczyścili i ustawili tak jak powinno być.

Scroll to Top