obozy językowe

Zapisałam się na polecane obozy językowe

Jestem studentką trzeciego roku. Właśnie skończyłam sesję i załatwiłam sobie pracę na wakacje. Planuje pracować przez dwa i pół miesiąca. Później jadę na kursy językowy. Nigdy jeszcze nie byłam na taki kursie.

Obozy językowe i nowe znajomości

obozy językoweZawsze chciałam się na to zdecydować ale nie miałam na to funduszy. Teraz stwierdziłam, że co zarobie to odłożę i przekaże na ten cel. Polecane obozy językowe dają możliwości poznania nowych osób. Można poznań przyjaciół na całe życie. Kursy językowe za granicą są dostosowane do różnego wieku. Widziałam zagraniczne obozy językowe dla dzieci ale tez dla młodzieży i dorosłych. Wszystko zależy od potrzeb. Szkoły językowe, które organizują takie wyjazdy maja bogata ofertę i dostosowują ja do potrzeb klienta. Podeszłam przez pracą do wybranej szkoły. Czytałam o niej na internecie dobre opinię. Widziałam,że obozy językowe zaczyna się w drugiej połowie września. Kursy językowe za granicą trwają dwa tygodnie. W tym czasie jest bardzo wiele godzin nauki. Nauka jest podczas różnych sytuacji. Pani mówiła, ze będzie wyjście do kina, teatru, kawiarni, na rynek. Wszędzie tam będziemy rozmawiać po angielsku. Lektor, który rozumie i mówi tylko po angielsku chce nam przybliżyć codzienny język. Mój angielski nie jest na wysokim poziomie. Więcej rozumiem niż umiem powiedzieć. Chcę czuć się swobodnie kiedy z kimś rozmawiam. Wiem, że zagraniczne obozy językowe dają taką możliwość. Człowiek nie ma innej możliwości jak tylko porozumiewać się w obcym języku. Musi sobie jakoś poradzić. Wezmę ze sobą oczywiści e słownik i postaram się jak najbardziej wykorzystać pobyt za granicą.

Moja mama jest ze mnie bardzo dumna. Ona od początku szkoły zapisywała mnie na dodatkowe zajęcia. Wiem, że to ważne bo wszędzie mi się przyda znajomość języka angielskiego.