zespół na wesele

Zespół weselny, w którym chcę śpiewać

Od jakiegoś czasu chodziłam na zajęcia wokalne do gminnego ośrodka kultury w mojej miejscowości. Lubiłam śpiewać, i sprawiało mi to wielką przyjemność, jak mogłam sobie nagrywać różne utwory i wstawiać do internetu.

Zespół na wesele mógłby przyjąć mnie jako wokalistkę

zespół na weseleCzęsto dostawałam bardzo pozytywne komentarze. Cieszyłam się, że Wrocław daje tyle możliwości dla osób, które są zainteresowane wokalem. Podczas ćwiczeń na zajęciach mój głos zaczynał się poprawiać. Miałam problem z oddechami, ale jakoś w końcu to opanowałam, i już nie słychać jak tak świszczy powietrze. Zawsze chciałam śpiewać na weselach. Taki zespół na wesele z Wrocławia mógłby mnie przyjąć, byłabym bardzo zadowolona. Poszłam nawet na kilka castingów, na których szukano wokalistki. Raz jak poszłam, to jeden pan o mało się nie popłakał jak usłyszał mój głos. Mówił, że jestem totalnym objawieniem i że to właśnie mnie szukał. Jego zespół muzyczny więc przywitał mnie otwartymi ramionami, i około raz na dwa tygodnie miałam jeździć na różne występy. Trochę się stresowałam, bo jeszcze nigdy nie występowałam przed aż taką publicznością. No ale pan mi tłumaczył, że wszyscy są tam zadowoleni, a w dodatku jak sobie popiją to już w ogóle są mili i nikt nie będzie mnie krytykował na pewno. Zaufałam mu i z trochę większą pewnością wyszłam po raz pierwszy na scenę. Miałam do odśpiewania kilka utworów, których uczyłam się w domu, bo ich nie znałam. Wszystko się udało i nie dałam plamy, a za tydzień jedziemy na Opole do następnych małżonków, więc wszystko idzie po mojej myśli. Mama mówi, żebym tylko przez te śpiewy nie zaniedbała nauki, no ale bez obaw.

Zawsze ze wszystkim jakoś zdążę i nie mam żadnej niepewnej sytuacji w szkole. No a przynajmniej mogę sobie coś dodatkowo zarobić, na własne wydatki i nie wyciągać od rodziców, więc jestem bardzo zadowolona.