strony www

Zlecenie na zaprojektowanie stron

Moje przedsiębiorstwo mieści się w centrum Częstochowy. Zatrudniam kilku pracowników i doskonale sobie radzimy. Jakiś czas temu wpadła informacja o przetargu na projektowanie stron dla ogromnej firmy zagranicznej, która planuje wejść na nasz krajowy rynek. 

Przetarg na zaprojektowanie stron www

strony wwwZgłosiłem do tego przetargu swoje przedsiębiorstwo, ponieważ wykonujemy doskonałe strony internetowe i wiedziałem, że poradzimy sobie z tak dużym zleceniem. Nasze strony www zawsze zadowalają w pełni wszystkich klientów. Tak duże zlecenie na pewno podniosłoby status mojej firmy w branży a na tym mi bardzo zależy. Chcę obsługiwać również klientów spoza Częstochowy a to jest dla mnie niezwykła szansa. Od razu zrobiłem zebranie w firmie i poinformowałem pracowników, że pojawił się przetarg na projektowanie stron internetowych dla dużej firmy, która niebawem otworzy swoją siedzibę w Częstochowie. Pracownicy mają wykonać najlepsze strony internetowe, które zostaną zgłoszone do przetargu. Ja sam chcę wykonać liczne strony www i na zebraniu podsumowującym wybierzemy najlepsze projekty. Zaznaczyłem wszystkim pracownikom jak ważny dla nas jest ten przetarg i mają się bardzo postarać. Kiedy już skończyliśmy projektowanie stron internetowych i wybraliśmy najlepsze strony www to wysłałem te projekty do organizatora przetargu. Rozstrzygnięcie miał się odbyć w przyszłym miesiącu. W międzyczasie mieliśmy mnóstwo zleceń na projektowanie stron i pracowaliśmy w normalnym trybie. Po miesiącu pojechałem na miejsce, ażeby osobiście uczestniczyć w rozstrzygnięciu przetargu.

Tego dnia byłem podekscytowany, czułem, że projektowanie stron internetowych, które wykonaliśmy jest doskonałe i moja firma ma ogromne szanse na wygranie przetargu. Tak też się stało. Od razu poinformowałem pracowników.

Więcej informacji o projektowaniu stron pod adresem: http://litenet.pl